باز کردن لوله

گرفتگی لوله یکی از مشکلاتی است که تقریباً گریبان گیر همه ما می شود. لوله ها بدلایل مختلفی دچار گرفتگی می شوند. گاه بدلیل تجمع مواد، گاه ممکن است کودک شما شیئ را داخل آن انداخته باشد. در هر صورت وقتی شما با این مشکل مواجه می شوید باید به رفع آن اقدام نمایید چرا که ماندگاری مواد در لوله فاضلاب باعث بروز بوی بد می شود که تحمل آن بسیار سخت است. ما در این مطلب می خواهیم چند روش آسان را برای باز کردن ( بعضی از این روش ها توسط افراد باتجربه باید صورت گیرد) لوله آموزش دهیم.

بازکردن لوله

1. یک روش آسان و به صرفه استفاده از نمک و سرکه می باشد. از ترکیب این دو ماده ای حاصل می شود که چربی ها و مواد زاید دیگر را با خود می شوید. نکته قابل توجه این است که باید این کار را چندین بار تکرار کنید تا نتایج آن را ببینید.

2. استفاده از جوهر نمک نیز روشی ساده برای باز کردن لوله می باشد که همانند روش قبلی شما می بایست جوهر نمک را در لوله ریخته تا راه آن باز شود. در هنگام استفاده از جوهر نمک حتماً از ماسک استفاده کنید تا به مرور دچار عواقب ناشی از آن نشوید.

باز کردن لوله

3. استفاده از سیم و یا فنر که توصیه می شود این کار توسط افراد کار بلد صورت گیرد. در این روش باید فنر را با دستگاه مخصوص وارد لوله کرد سپس با روشن کردن دستگاه فنر حرکات دورانی را در لوله ایجاد می کند و را آن را باز می کند.

باز کردن لوله
4.6 (92.46%) 69 vote[s]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image