رفع بوی فاضلاب

در این مقاله ما می خواهیم علت بروز بوی بد فاضلاب منزل و نحوه رفع بوی فاضلاب را بررسی کنیم. فاضلاب منازل ممکن است هر از چندگاهی پر شده و و بوی نامطبوع از خود تولید کند که عمده آن به دلایل زیر می باشد.

در چاه توالت و حمام ممکن است بدلیل پر شدن چاه بوی بدی از آن خارج شود که توصیه می شود در این زمینه اگر تخصصی ندارید حتماً با یک لوله بازکنی و تخلیه چاه تماس حاصل کنید.

رفع بوی فاضلاب

این فقط یکی از دلایل بروز بوی فاضلاب می باشد. همچنین ممکن است بدلیل فرسوده بودن چاه منازل، لجن ها به دیواره آن نفوذ کرده و در نهایت لجن جدید جایگزین آن می شود که با عث بوی نامطبوع می شود. البته در این مورد نیز اگر تخصصی ندارید حتماً با یک لوله بازکنی و تخلیه چاه تماس حاصل کنید.

یکی دیگر از دلایل بوی بد فاضلاب گرفتگی لوله ی سیفون ظرف شویی است که موادی که در آن هستند این بو را تولید می کنند. شما به راحتی می توانید لوله سیفون را تعویض کرده و یا داخل آن را تمیز کنید که البته توصیف ما به تعویض آن می باشد.

راه حل رفع بوی فاضلاب خانه

برای از بین بردن بوی بد چاه توالت می توانید جوش شیرین و سرکه سفید را داخل چاه توالت بریزید و در چاه را مدتی ببندید. کنته مهم این است که به هیچ وجه ابتدا سرکه سفید و جوش شیرین را با هم مخلوط نکنید و هر کدام را جداگانه داخل چاه توالت بریزید. همین کار را چندین بار انجام دهید تا تاثیر آن را به مرور متوجه شوید.

همچنین می توانید به جای جوش شیرین از لیمو نیز استفاده کنید که در این صورت باید این کار را به صورت دوره ای و در چند روز انجام دهید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image