تخلیه چاه

تخلیه چاه مشکلی است که امروزه هر کسی با آن دست و پنجه نرم می کند. چاه منازل ممکن است هر از چند گاهی پر شود و یا مسیر آن گرفته شود که در آن صورت شما مجبور به تماس با تخلیه چاه و رفع این مشکل هستید. حال ما می خواهیم به بررسی برخی از این روش ها بپردازیم:

روش های باز کردن لوله

باز کردن لوله با پودر چنته

این پودر یکی از روش های رایج برای باز کردن لوله می باشد که امروزه در بسیاری از لوله بازکنی و تخلیه چاه ها از آن استفاده می کنند.استفاده از این پودر مواد کوچک و گرفتگی سطحی چاه و لوله را می تواند از بین ببرد. ولی متاسفانه مواد درشت تر را نمی توان با استفاده از این روش از بین برد.

تخلیه چاه

استفاده از دستگاه مخصوص لوله بازکنی

این دستگاه فنر را داخل لوله برده و با حرکات متناوب سعی در باز کردن آن را دارد. این روش نیز به صورت متعدد در تمام شرکت های تخلیه چاه دیده می شود و روشی پسندیده و موثر می باشد.

تعویض لوله سینک ظرف شویی

گاهی گرفتگی لوله ارزش استفاده از دستگاه فنر و یا استفاده از پودر را ندارد و شما با تعویض لوله سینک می توانید مشکل را برطرف کنید. گاهی اوقات با تمیز کردن لوله سینک این لوله را می توان دوباره و یا حتی چند باره استفاده کرد. در کل تا وقتی که این لوله سوراخ نشده باشد می توان از آن استفاده کرد.تخلیه چاه

استفاده از تلمبه

تلمبه نیز یکی دیگر از روش ها برای باز کردن مسیر لوله و چاه می باشد که بسیاری از افراد این روش را می پسندند زیرا آسان، ارزان و در دسترس می باشد. روش کار آسان است ابتدا تلمبه را به طور کامل روی دریچه چاه گذاشته و چندبار تلمبه بزنید تا مسیر چاه باز شود.

تخلیه چاه
4.6 (91.08%) 74 vote[s]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image